Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

DVD Вундеркінд з пелюшок 4 Тварини

DVD Вундеркінд з пелюшок 4 Тварини

Додати відгук

ISBN: 53868

Видавництво: Вундеркинд

112,00 грн.

Коротка інформація

російська версія

для дітей з 4 до 10 років

 Як бджоли роблять мед? Навіщо зебрі смужки, а жирафу плями? Які бувають дзьоби? Як жили динозаври? Навіщо потрібні вуса і хвости? Як розмножуються різні тварини? Хто де живе і хто що їсть? Які тварини найнебезпечніші? Хто такі василіск, єдиноріг і єхидна? Як звірі виховують своїх дитинчат? Хто такі ластоногие і рукокрилі?
Про все це вашому малюкові розповість ця унікальна відео енциклопедія.
Діти дізнаються тисячі цікавих фактів про тварин, познайомляться як з відомими, так і з маловивченими мешканцями нашої планети. Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок». Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата - школяра, та й дорослий знайде тут багато цікавого для себе. Подаруйте вашій дитині радість пізнання!
Практика показала, що для більшості дітей перегляд яскравих, озвучених картинок стає улюбленим заняттям, вони вимагають показувати ще і ще. На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини" таке навчання (навіть по 5-10 хвилин в день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.
Головне, в чому Доман, безперечно, має рацію, це те, що чим менша дитина, тим краще вона засвоює будь-які нові для нього знання. Потрібно встигнути скористатися цим!
Не варто побоюватися «привчати» малюка до телеекрану з самого раннього віку - адже одне заняття триває всього кілька хвилин, а навантаження на очі мінімальна - як при перегляді діафільму або яскравої книжки. У презентаціях немає властивої мультфільмів зміни 24 кадрів в секунду, а зображення і підпис до нього затримуються на екрані на кілька секунд.


DVD Вундеркінд з пелюшок 4 Тварини

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість