Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru
Методи оплати
 

Чарівна читалочка Книга для додаткового читання 1 клас

Чарівна читалочка Книга для додаткового читання 1 клас

Додати відгук

ISBN: 04435

Автор книги: Жук Г. О.

Видавництво: Весна

Сторінок: 192

Мова: українська

23,00 грн.

Коротка інформація

Книга для додаткового читання «Чарівна читалочка» розрахована на першокласників, які тільки-но почали свій шлях до вершин читання.

Укладач Галина Олексіївна Жук має великий 21-річний досвід роботи з молодшими школярами, який і надихнув її на створення «Чарівної читалочки», що стане чудовим помічником на уроках роботи з дитячою книгою поруч з незмінним «Букварем».

Книга складається з п’яти тематичних розділів, кожен з яких поділено на окремі блоки. Матеріал блоків розрахований на 1 урок і розбито на 4 рівні складності.

Перший рівень розрахований на учнів, які нещодавно навчилися читати по складах; другий — на першокласників, які подолали перші труднощі читання (склад+слово), третій — на школярів, які вже читають словами, а от з четвертим рівнем можуть працювати учні, які оволоділи свідомим читанням і можуть виконувати творчу роботу.

До кожного тексту «Чарівної читалочки» підібрано завдання, які сприятимуть розвитку артикуляційного апарату, завдання на кмітливість, на розвиток уяви маленького школяра. Ми пропонуємо використовувати посібник на уроках роботи з дитячою книгою, а також батьками для додаткового читання.

Чарівна читалочка Книга для додаткового читання 1 клас

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість