Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Про Нас

ПРО НАС

Вітаємо Вас на сторінці інтернет-магазину Bookletka!

Наш інтернет-магазин пропонує багатотисячний асортимент навчальної літератури відомих видавництв України для дітей, педагогів, студентів та батьків.
Для школярів у нас можна придбати підручники, прописи, зошити з друкованою основою, контурні карти, атласи, довідники, словники, навчально-методичні комплекси для вивчення іноземних мов, посібники для підготовки до ДНЗ та ЗНО, – все, що необхідно для успішного навчання.
Вчителі знайдуть у нас величезний асортимент методичної літератури, календарні плани, наочні посібники, дидактичні матеріали тощо. Пропонуємо також спеціальну літературу для вихователів ДНЗ, дитячих психологів, соціальних педагогів, логопедів, вихователів груп продовженого дня.
Ми раді запропонувати великий вибір навчальних посібників для студентів, кілька сотень корисних та цікавих книжок про виховання та розвиток дітей для дбайливих батьків. Батькам радимо також звернути увагу на розділ дитячої художньої літератури, що дозволить наповнити домашню бібліотеку сучасними яскравими дитячими книгами.
Крім навчальної та художньої літератури, у магазині Bookletka ви маєте змогу придбати різноманітні розвиваючі ігри для дітей та подарунки.
Ми співпрацюємо з більшістю найкращих видавництв української навчальної літератури, серед яких - «Генеза», «Освіта», «Основа», «Торсінг», «Ранок», «Богдан», «Медицина», «Школа». Завдяки такому партнерству учбову літературу в інтернет-магазині Bookletka ви придбаєте за ціною видавництва. У нашому магазині працює дисконтна програма, існують спеціальні цінові пропозиції для викладачів, додаткові знижки при замовленні літератури на клас чи групу. При оформлені покупки на суму від 500 гривень ми оплатимо витрати на доставку.
Зручна навігація нашого сайту дозволить без зайвих зусиль відшукати потрібний розділ, переглянути основні характеристики та короткий опис товарів, можливо також скористатись швидким пошуком.
Якщо у вас виникли питання чи побажання, зателефонуйте до нас. Привітні консультанти нададуть вам вичерпні відповіді та допоможуть зробити найкращий вибір.
Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки по всій Україні, і ви можете обрати зручний для вас варіант.
Команда інтернет-магазину Bookletka щодня удосконалює роботу, розширює асортимент, пропонує дисконтні програми, докладає максимум зусиль, щоб робити покупки було зручно, легко, приємно і недорого. Придбані в нашому магазині товари допоможуть зробити навчання легким, цікавим та ефективним.
Ми цінуємо і поважаємо кожного покупця і будемо раді співпраці з вами!


Телефони інтернет-магазину Bookletka

(0564) 74-03-99,

(056) 409-90-58,
(050) 014-79-99,
(096) 954-05-60


Пишіть на електронну адресу -  bookletka@ukr.net

 

Графік роботи інтернет-магазину Bookletka

Пн-Сб: з 9:00 до 19:00
Неділя: з 9:00 до 18:00

 

Адреса

Інтернет-магазин "Буклетка" знаходиться у місті Кривий Ріг за адресою пр.Миру, 29 (зуп. Ремпобуттехніка). Ми раді кожному клієнту. Завітайте до нас!:)


 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України