Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

Українська Русский

 

 

Новини інтернет-магазину

 Вже за півтора місяці одинадцятикласники розпочнуть складати ЗНО з різноманітних дисциплін, поміж яких фізика та географія вже впродовж кількох років залишаються найскладнішими. Саме з них учні отримують найменші бали, а спеціалісти намагаються визначити причину такої ситуації.

Без знання англійської мови в сучасному світі стає дедалі важче. Це - комп’ютерні програми, фільми, література, спілкування з іноземцями в закордонних подорожах, тощо. В багатьох українських школах вивчення англійської є обов’язковим вже з першого класу. При вивченні іноземної можна користуватися посібниками авторів: Карпюк, Несвіт, Зінов'єва, Доценко, Євчук, та ін. Серед новинок літератури - Голіцинський граматика англійська мова, купити яку можна в інтернет-магазині «Буклетка». 

У сучасних школах, поряд з основними предметами, йде обов’язкове вивчення будь-якої іноземної мови. Все частіше батьки віддають перевагу німецькій. Її можна вивчати, як основну іноземну - з 1 класу, так і другу іноземну, починаючи з 5 класу. Найкращими авторами методичного матеріалу є Світлана Сотникова та Надія Басай. Книги, зошити та посібники, розроблені ними, допоможуть Вашій дитині з легкістю отримувати нові знання з предмету.
В інтернет-магазині «Буклетка» можна купити весь навчальний матеріал з курсу німецької.


Інтернет-магазин «Буклетка» ™

Книга – вічний супутник всього нашого життя, тож ми завжди витрачаємо купу часу на пошуки необхідної літератури. І все це починаючи з першого знайомства з казкою, далі абетка, шкільні підручники та посібники і т.д. Але все це можна зробити швидко і не виходячи з дому. Популярний книжковий інтернет-магазин «Буклетка» завжди радий прийти на допомогу.

В асортименті велика кількість друкованих матеріалів українською, російською та іноземними мовами, навчальні посібники з основної маси предметів шкільного та вузівського курсів. Обираючи літературні джерела треба завжди пам’ятати про якість та ліцензування продукту, його пристосованість для використання певною віковою групою користувачів. Запропонована на крамниці сайта література для шкіл повністю відповідає основним вимогам Міністерства освіти та науки України, та може бути застосована в навчальному процесі.

Процес підготовки до уроку займає у вчителя неабияку кількість часу, скоротити його можуть навчальні книги з поданими конспектами та матеріалами для уроків. В англомовній освіті дедалі більшої популярності набувають посібники британських видавництв, придбати які у звичайному магазині досить складно. Книжковий магазин «Bookletka» має в асортименті повні серії для вивчення англійської мови.
Кращому сприйняттю матеріалу завжди допомагає додаткове застосування робочих зошитів, які доповнюють книги для школи та розширюють кругозір дітей, роблять уклін на можливість використання набутих знань на практиці. Візуальному закріпленню допоможуть атласи та контурні карти з географії та історії, наочні матеріали та картки, а також настінні карти та плакати. Переоцінити внесок такого підкріплення знань важко.

Збагатити словниковий запас учнів та краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації допоможуть українська навчальна література та тренувальні вправи, покликанням яких є якісне закріплення набутих в процесі шкільного навчання знань.

Якщо ж навчальна книга є складною для розуміння та впоратися з вправами важко самотужки, корисними будуть готові домашні завдання. Слід зауважити, що вони не просто презентують готові відповіді, а й пояснюють основний алгоритм роботи та пропонують шляхи розв’язання.

Завжди легше купити книжку у великому місті. Що ж робити жителям віддалених куточків та невеликих сіл, які не мають доступу до великих книжкових крамниць? Відповідь проста – звернутися до інтернет-магазину, та скористатися програмою «книга поштою». Доставка Новою Поштою та Укрпоштою дозволить вже за короткий термін насолоджуватися замовленою книгою у себе вдома. Сплатити також можна у зручний спосіб – післяплатою чи банківським трансфером.

Замовлення можна зробити як шляхом додавання необхідних товарів до кошику в режимі онлайн, так і зателефонувавши менеджерам, які з радістю порадять найкращій варіант та дадуть відповіді на всі нагальні питання.


Читати далі
Сховати