Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

Українська Русский

 

 

Новини інтернет-магазину

Вже дуже скоро в дошкільній освіті передбачаються зміни. В лютому 2017 Кабміном був ухвалений законопроект, який допоможе вирішити проблеми функціонування дошкільних закладів, розширить можливості для їх створення та подальшої діяльності.

Шкільна громадськість вже давно обговорює можливість введення іноземної мови як обов’язкової дисципліни для складання Зовнішнього незалежного оцінювання. Ця новація планувалася на поточний навчальний рік, та через ряд причин проект було перенесено на 2018. Зараз проводяться заходи, які допоможуть покращити рівень знань старшокласників з іноземної мови: збільшено кількість годи на вивчення предмету в 10-11 класах, англійська мова підручник модернізовано та змінено навчальні програми з курсу. 

На початку навчального року усі батьки купують робочі зошити 1 клас для своїх дітей. Якщо купувати комплектом на учня або одразу на клас, можна добре зекономити. Інтернет – магазин Bookletka.com пропонує акційну бонусну програму зі знижками при замовленні на клас чи групу. Купуючи гуртом робочі зошити на клас чи групу, Ви отримуєте знижку від 5% до 15%, а також у подарунок отримуєте акційну бонусну картку, при  активації котрої Ви маєте можливість придбати додатково з 20% знижкою необхідні Вам методичні примірники (до 10 найменувань включно).

Інтернет-магазин «Буклетка» ™

Книга – вічний супутник всього нашого життя, тож ми завжди витрачаємо купу часу на пошуки необхідної літератури. І все це починаючи з першого знайомства з казкою, далі абетка, шкільні підручники та посібники і т.д. Але все це можна зробити швидко і не виходячи з дому. Популярний книжковий інтернет-магазин «Буклетка» завжди радий прийти на допомогу.

В асортименті велика кількість друкованих матеріалів українською, російською та іноземними мовами, навчальні посібники з основної маси предметів шкільного та вузівського курсів. Обираючи літературні джерела треба завжди пам’ятати про якість та ліцензування продукту, його пристосованість для використання певною віковою групою користувачів. Запропонована на крамниці сайта література для шкіл повністю відповідає основним вимогам Міністерства освіти та науки України, та може бути застосована в навчальному процесі.

Процес підготовки до уроку займає у вчителя неабияку кількість часу, скоротити його можуть навчальні книги з поданими конспектами та матеріалами для уроків. В англомовній освіті дедалі більшої популярності набувають посібники британських видавництв, придбати які у звичайному магазині досить складно. Книжковий магазин «Bookletka» має в асортименті повні серії для вивчення англійської мови.
Кращому сприйняттю матеріалу завжди допомагає додаткове застосування робочих зошитів, які доповнюють книги для школи та розширюють кругозір дітей, роблять уклін на можливість використання набутих знань на практиці. Візуальному закріпленню допоможуть атласи та контурні карти з географії та історії, наочні матеріали та картки, а також настінні карти та плакати. Переоцінити внесок такого підкріплення знань важко.

Збагатити словниковий запас учнів та краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації допоможуть українська навчальна література та тренувальні вправи, покликанням яких є якісне закріплення набутих в процесі шкільного навчання знань.

Якщо ж навчальна книга є складною для розуміння та впоратися з вправами важко самотужки, корисними будуть готові домашні завдання. Слід зауважити, що вони не просто презентують готові відповіді, а й пояснюють основний алгоритм роботи та пропонують шляхи розв’язання.

Завжди легше купити книжку у великому місті. Що ж робити жителям віддалених куточків та невеликих сіл, які не мають доступу до великих книжкових крамниць? Відповідь проста – звернутися до інтернет-магазину, та скористатися програмою «книга поштою». Доставка Новою Поштою та Укрпоштою дозволить вже за короткий термін насолоджуватися замовленою книгою у себе вдома. Сплатити також можна у зручний спосіб – післяплатою чи банківським трансфером.

Замовлення можна зробити як шляхом додавання необхідних товарів до кошику в режимі онлайн, так і зателефонувавши менеджерам, які з радістю порадять найкращій варіант та дадуть відповіді на всі нагальні питання.


Читати далі
Сховати